Kundvagnen är tom

CISCO 10GBASE-ER SFP MODULE

Förstasidan / Kommunikation / Nätverkstillbehör / CISCO 10GBASE-ER SFP MODULE

CISCO 10GBASE-ER SFP MODULE (SFP-10G-ER)

CISCO 10GBASE-ER SFP MODULE

Artikelnr: SFP-10G-ER
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
13.515:-
16.893,75 inkl. moms
Beskrivning

The Cisco 10GBASE-ER Module supports a link length of up to 40 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2021 WeKuData AB