Kundvagnen är tom

CISCO CATALYST 4000 FE SWITCHING MODULE 48-100FX MMF IN

Förstasidan / Kommunikation / Switchar / CISCO CATALYST 4000 FE SWITCHING MODULE 48-100FX MMF IN

CISCO CATALYST 4000 FE SWITCHING MODULE 48-100FX MMF IN (WS-X4148-FX-MT= $DEL)

CISCO CATALYST 4000 FE SWITCHING MODULE 48-100FX MMF IN

Artikelnr: WS-X4148-FX-MT= $DEL
EAN: 0746320220499

Switch - 48 ports - 100Base-FX - Fast EN
  • Produkt Modul
  • Portar 48
  • Hastighet 1Gbps
225.819:-
282.273,75 inkl. moms
Beskrivning

WS-X4148-FX-MT

Cisco Catalyst 4500 Gigabit Ethernet Module, 48-Port 100BASE-FX

• 48-port IEEE 802.3 100BASE-FX Fast Ethernet
• Connectors: MT-RJ
• Distance: 1.2 miles (2 km) over multimode fiber
• Status: green (operational), red (faulty)
• Link: green (operational), red (faulty)
• Standards: IEEE 802.3
• Service provider: Run point-to-point Fast Ethernet fiber to the home (FTTX)
• Enterprise and commercial: designed for server farms and switch-to-switch applications

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Copyright © 2021 WeKuData AB